X
18.03 2016 15:39

Miks ECHO?

Kasutajate tervis, ohutus ja heaolu on ECHO toodete konstrueerimisel kõige olulisem. ECHO toodetele on omane madal vibratsioonitase, vaikne müra ja hea kasutusmugavus. ECHO konstrueerib ja toodab madala heitgaasitasemega mootoreid, mis vastavad CARB, EPA ja/või EU heitgaasinõuetele. Need kompaktsed ja võimsad mootorid on töökindlad ja usaldusväärsed, mistõttu nende kasuks langetavad oma valiku paljud professionaalsed kasutajad.

Automaatne ketiõlitussüsteem
CR (ingl. Clutch Related) funktsionaalsusega mootorsaagidel toimub ketiõlitus ainult  siis, kui kett liigub (orienteeruvalt mootori pööretel 4000p/min, sõltuvalt mootorsae mudelist). Õlipumpa juhitakse läbi ketipiduri ning tänu sellele hoitakse ära õlilekked seisva mootoriga seadmel.  Mootorsaag püsib puhas sae hoiustamisel ning ka töötades on saag puhtam. Antud funktsionaalsus tagab väiksema õlikulu ning väheneb ka saagimisega kaasnev keskkonnareostus.
Digitaalse juhtimisega süütesüsteem
Digital C.D.I (ingl. Digital Capacitor Discharge Ignition) funktsionaalsusega kettsaagidel ja teistel masinatel reguleeritakse mootori süütenurka automaatselt vastavalt mootori pööretele. Selle eelised on parem tagasilöögivaba käivitamine, suurem mootorijõudlus, madalam kütusekulu ja väiksem heitgaaside saaste. Samuti kaitseb see mootorit, piirates mootori pöördeid.
Kergkäivitussüsteem Easy Start
Mootori käivitamiseks on vaja kasutada kuni 40% vähem  jõudu ja pole vaja teha järsku tõmmet. Starterinööri väljatõmbamisel pingutatakse vahespiraalvedru ja kui vedru pinge ületab mootori kompressiooni, mootor käivitub.
Pöördkäepide
Käepideme asend on lihtsasti reguleeritav pöörates seda sobivasse asendisse. Parandab kasutusmugavust ning laiendab tööulatust.
Terasest lisatugihmbad
Antud märgistusega mootorsaage on võimalik kasutada koos terasest tugihammastega, mis oluliselt parandab kontrolli saagimisel ning lihtsustab tööd.
Külgmine ketipingutus mootorsaagidel
Külgmine ketipingutusi teeb keti reguleerimise mugavaks ja kiireks. Ohutu kaugus teravast saeketist ei tekita vigastamise ohtu.
Tuulutatav seljaosa seljaskantavatel lehepuhuritel
ECHO-le ainulaadne süsteem ventileerib operaatori ja seadme vahelist õhuruumi, tagades nii pikaajalise kasutusmugavuse. Eriti kuumadel päevadel.
Vähendatud müratase
Low-Tone märki kandvatel mudelitel on mürataset veelgi vähendatud. Väiksem müra on oluline töötades tiheasustusega piirkondades (linnad, asulad).
Vähendatud vibratsioon
Anti-Vib märgistusega mudelitel on kasutajale edasikanduvat vibratsiooni veelgi vähendatud. See teeb pikaajalisel tööl toote kasutamise veelgi mugavamaks.
Tööriistavaba kiirkinnitus
Posi-loc kinnitus võimaldab ECHO lehepuhuritel õhutoru ja masina omavahel kiiresti ja lihtsalt ühendada, kasutamata seejuures tööriistu. Lihtsustab oluliselt seadme transporti ja hoiustamist.
Keskonnasõbralikult toodetud
RoHS sertifikaadiga elektrilised ja/või elektroonilised seadmed on toodetud vastavuses rangetele keskkonnanõuetele ning plii, kaadiumi, elavhõbeda  jmt keskkonnale kahjulike ainete sisaldus toodetes ei ole üle lubatud piirnormi.
Eriti kerge
Ultra Lite märgistusega seadmed ECHO tootevalikus kaaluvad oluliselt vähem võrreldes sama klassi teiste toodetega. Antud seadmed on pikema aja vältel mugavamad kasutada, vähendades oluliselt kasutaja väsimist seadme kaalust lähtuvalt.
Tooreklapi automaatne vabastamine
Mugavalt sisse ehitatud tooreklapp ning selle automaatne vabastamine gaasihoova kasutamisel teevad seadmete käivitamise kergeks ja lihtsaks.
Eriti tõhus õhufilter
Seadmetel kasutatav õhufilter on mõeldud suurte õhuhulkade efektiivseks puhastamiseks. Autondusest tuttav õhufilter pikendab seadme eluiga.
G-Force õhufiltri eelpuhastussüsteem
Õhufiltrisse tuleva õhuvoo tsentrifugaalsel eelpuhastamisel satub vähem tolmu ja saepuru õhufiltrile. Tänu sellele püsib õhufilter kauem puhas ning mootor töötab maksimaalsel võimsusel kauem ning tõrgeteta.
 
Saada sõnum